خانه

Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd. کنترل کیفیت

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

این شرکت صدور گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO2000 را به تصویب رسانده است، هر دسته محصولات قابل ردیابی برای اطمینان از کیفیت محصول و ثبات است.

به منظور ایجاد مارک های معروف، افزایش شهرت شرکت ها و ایجاد تصوير شرکت، Integrity Chemical با اصل "تمام پیگیری کیفیت بالا و رضایت مشتری" و اصل "بهترین قیمت، خدمات محترمانه و قابل اطمینان ترین کیفیت محصول" پیروی می کند. . تعهد به شما:


اول، تعهد کیفیت محصول:
1. ضبط و تست کیفیت برای تولید و آزمایش محصولات موجود است.
2، تست عملکرد محصول، ما انجام کل فرآیند، بازرسی کامل از محصول، پس از محصول تایید شده است واجد شرایط، و سپس بسته بندی شده و حمل می شود.

دوم، تعهدات قیمت محصول:
1. برای اطمینان از قابلیت اطمینان بالا و پیشرفت محصولات ما، انتخاب ما از مواد انتخاب شده از محصولات داخلی یا بین المللی با کیفیت است.
2. تحت شرایط رقابتی مشابه، شرکت ما بهترین قیمت را با بهترین قیمت ارائه می دهد، زیرا عملکرد فنی محصولات را کاهش نمی دهد.

سوم، تعهد تحویل:
1. زمان تحویل محصول: طبق الزامات کاربر، اگر شرایط خاصی وجود داشته باشد و باید قبل از آن تکمیل شود، شرکت ما می تواند به طور خاص تحویل سازماندهی کند و تلاش کند تا نیازهای کاربر را برآورده کند.

چهارم، تعهد خدمات پس از فروش:
1. ما گروهی از ادارات خدمات پس از فروش اضطراری را ایجاد کرده ایم. ما مهندسان حوزه و تکنسین های ارشد را با عجله به صحنه و تعمیر و جایگزینی هر گونه مشکلات که بوجود می آیند.
2. پس از تحویل محصول، کارکنان بخش خدمات پس از فروش ما مشاوره ردیابی تلفن را با توجه به اطلاعات تماس با مشتری انجام می دهند تا زمانی که مشتری راضی باشد.
3. ما قول می دهیم که تمامی پرسنل تعمیر و نگهداری تماس بگیرند تا مشکلات مشتریان را بهتر حل کنند.

گواهینامه ها
  • Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd.
اطلاعات تماس
Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd.

تلفن: 86-135-21807763

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)